Strona 1 z 1

Zakup Aveo T300 z dużym przebiegiem

: 9 cze 2018, o 09:36
autor: szczuplin
Szukam Aveo T300 w benzynie w cenie do ok. 18000zł. Oczywiście są już oferty w tym przedziale cenowym ale zawsze jest "coś"


Można też kupić taniej, ale z większym przebiegiem ok. 200000-300000km. Duże ryzyko kupować takie auto?? Jakie problemy mogą się pojawić? (oprócz eksploatacyjnych) Jest sens takiego rozwiązania?

Re: Zakup Aveo T300 z dużym przebiegiem

: 9 cze 2018, o 10:28
autor: tdon
Właśnie dobiegam 100kkm (na LPG). Co do usterek, to wymieniłem gwarancyjnie pompę wody, połamany przełącznik w kierownicy i lewarek zmiany biegów (odchodził chrom z gałki), oraz we własnym zakresie tylne amortyzatory i łącznik elastyczny wydechu. Poza tym żadnych usterek. Od jakiegoś czasu lekko poci się skrzynia od strony pionowego dekla. Pościerała się kierownica na obwodzie (!) i trochę nieładnie wygląda. Na obecną chwilę silnik pracuje bardzo ładnie, oby tak dalej. Nie wiem czy pomogłem, o większych przebiegach się nie wypowiem, ale moje oczekiwania są pozytywne. Inna sprawa, że jeśli ktoś zrobił tym nowym modelem takie przebiegi, to z jednej strony nie był to statystyczny Kowalski (dlaczego taki przebieg?), z drugiej jednak można liczyć na to, że auto było gdzieś regularnie serwisowane (książka?).
Czy zamierzasz jeździć na LPG?

Re: Zakup Aveo T300 z dużym przebiegiem

: 9 cze 2018, o 10:45
autor: szczuplin
https://www.olx.pl/oferta/chevrolet-ave ... uHizj.html

Myślę konkretnie nad tym autkiem. Wiadomo miałbym kasę na doinwestowanie. Gazu montować nie planuje.