Chevrolet spark 1.0

Stuka, puka, kapie, cieknie...
ODPOWIEDZ
Dorota
Obserwatorek
Imię: Dorota
Chevi: Cruze
Kontakt:

Chevrolet spark 1.0

Post autor: Dorota » 7 wrz 2018, o 17:56

Chyba jednak potrzebujè pomocy . Tak jak pisałam wcześniej w weekend màż zatankował auto do pełna w niedziele màż przejechał siè i samochòd siè troche mulił ale myślał że jest zimny i dlatego. W poniedziałek w drodze do pracy poczułam że dziwnie szarpie od czasu do czasu. We wtorek było podobnie ale dodatkowo spadała moc . Środè szarpało bardziej i przy zmianie biegòw musiałam gazować bo spadała moc i bez gazowania nie dawał rady . W czwartek w ogòle nim nie jeździłam bo siè bałam. Dziś w drodze do mechanika szarpał i mulił siè strasznie a dodatkowo zapaliła siè kontrolka silnika (check). Mechanik dzwonił do mnie z informacjà że wymienił świece i przewody mòwił coś o cylindrach że teraz chodzà tak jak powinny ale powiedział że auto nadal traci moc i ma złe parametry a on już nie wie co może być 😤😤powiedział że może paliwo jest brudne i jutro ma ściágnàć całe paliwo i wlać nowe i zobaczy czy to pomoże a jak nie to on rozkłada rèce i nie wie co jest a ja mam zapłacić za jego robociznè a samochòd dalej nie chodzi 😭😭😭😭😭😭czy przychodzi wam do głowy co jeszcze może być ?

Awatar użytkownika
Regulus
Moderator
Imię: Andrzej
Chevi: Cruze, Spark
Kontakt:

Re: Chevrolet spark 1.0

Post autor: Regulus » 7 wrz 2018, o 22:12

Nie bardzo, ale skoro kłopoty pojawiły się bezpośrednio po tankowaniu, może mechanik słusznie podejrzewa paliwo.
Świece i przewody i tak trzeba od czasu do czasu wymieniać, więć jesli miały już duży przebieg, to nie będą stracone pieniądze.
Cruze 1.8 LS+ LPG, Spark 1.0 LS LPG

Dorota
Obserwatorek
Imię: Dorota
Chevi: Cruze
Kontakt:

Post autor: Dorota » 8 wrz 2018, o 10:05

spoko nie ma dla mnie problemu zaplace tylko martwie sie ze jesli wymiana paliwa nic nie pomoze to nadal auto bedzie zepsute a ja zaplace temu mechanikowi i bede musiala szukac kolejnego bo jak wczesniej pisalam ten juz rozklada rece . Obawiam sie tego kursowania od mechanika do mechanika wiec dlatego pytam na grupie bo moze ktos mial podobny problem i moze podpowiedziec co jeszcze moze byc nie tak ?

Awatar użytkownika
wszim
Moderator
Imię: Wojtek
Chevi: Orlando LT 1,8 LPG
Kontakt:

Post autor: wszim » 8 wrz 2018, o 18:50

Dorota, z twojego opisu ciężko coś więcej wywnioskować. Brak konkretnych diagnostycznych danych. Nie posiadamy mocy czarodziejskiej.

Bunioopl
Wymiatacz
Imię: Mariusz
Chevi: Orlando 1.8 LPG LT+
Kontakt:

Post autor: Bunioopl » 8 wrz 2018, o 18:55

Warto odczytać błędy silnika. Bardzo często pomagają w ustaleniu przyczyn wadliwego działania silnika

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spark Mechanika”