Sprężarka klimatyzacji DAC

Stuka, puka, kapie, cieknie...
ODPOWIEDZ
krzych1b
Bywalec
Imię: Krzysztof
Chevi: NUBIRA 1,8 i ,LPG
Kontakt:

Sprężarka klimatyzacji DAC

Post autor: krzych1b » 24 lip 2018, o 19:15

Jakie są zamienniki do tego typu sprężarki : DAC 715334 made in Korea ?
Moja się rozszczelniła i nie wiem co robić , czy da coś uszczelnienie ? Czy szukać nowej?
Może ktoś wie , gdzie w Lublinie robią solidnie regeneracje?
Tylko krowa nie zmienia poglądów

stoneface
Obserwatorek
Imię: Robert
Chevi: Nubira 1.6
Kontakt:

Re: Sprężarka klimatyzacji DAC

Post autor: stoneface » 24 lip 2018, o 20:28

Ja w Lublinie robiłem sprężarkę w Klima Plus uszczelnili ją , po kilku miesiącach był wyciek z chłodnicy i tam też wymieniłem na nową ale ze względu na ceny nie polecam :) bo zdzierają "jak za zboże":) Do jakości naprawy nie mam zastrzeżeń. Sprężarka po naprawie wyglądała jak nowa. Na pewno była rozebrana, sprawdzona i uszczelniona. Nie pamiętam co dokładnie wymieniali bo to było ze 2 lata temu. Klima działa nadal bez zastrzeżeń.

krzych1b
Bywalec
Kontakt:

Post autor: krzych1b » 24 lip 2018, o 21:08

A gdzie oni są i ile cię to kosztowało ? Znalazłem na necie firmę ,która regeneruje za 450 zł tylko trzeba oddać starą , no i wysłać.

stoneface
Obserwatorek
Imię: Robert
Chevi: Nubira 1.6
Kontakt:

Post autor: stoneface » 25 lip 2018, o 22:07

http://klimaplus.pl/kontakt/ zapłaciłem 500 zł, ale może u Ciebie może być inna cena. Za 50 zł chyba ci zrobią diagnozę. Jak już pisałem drogo u nich, zadzwoń i spytaj nic nie tracisz. Innych firm z Lublina nie znam, większość to "fachowcy" tylko od napełniania. Radzę chłodnicę tez sprawdzić bo też mogą być dziury, u mnie to wyszło po kilku miesiącach od regeneracji sprężarki. Razem naprawa sprężarki i wymiana chłodnicy w tej firmie mnie kosztowała 1200 zł, drogo jak ch... :) Więcej chyba tam nie pojadę choś do naprawy nie mam zastrzeżeń.

krzych1b
Bywalec
Kontakt:

Post autor: krzych1b » 25 lip 2018, o 22:24

Zamówiłem u nich nową DENSO za 930 zł z przesyłką . W mojej był wytarty wałek na dławicy i do wymiany duże łożysko igiełkowe , którego nie mieli. Zero zł za diagnozę .Do tego gość zaproponował mi jeszcze osuszacz za 100 zł ,bo po tylu latach warto wstawić nowy .
Co prawda znalazłem profesjonalną firmę , która regeneruje sprężarki do naszych aut za 450 zł -trzeba oddać starą na wymianę, ale po rozmowie z inną firmą, na Wyzwolenia 93-gość powiedział , że miał kilka przypadków wymiany na inną po pół roku użytkowania.
Reasumując- kupiłem nową .

Dodano po 4 minutach 57 sekundach:
Dla wszystkich co mają taką sprężarkę jak ja .Jest to produkt Made in USA składany w Korei

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lacetti/Nubira Mechanika”