Gaz w Evandzie, problem z obrotami!

Tutaj dyskutujemy o Chevrolet Evanda
ODPOWIEDZ
HuberciKsc
Obserwatorek
Imię: Hubert
Chevi: Evanda
Kontakt:

Gaz w Evandzie, problem z obrotami!

Post autor: HuberciKsc » 8 mar 2018, o 09:27

Witam, kupiłem rok temu Evande końcówka 2004 sprowadzona z Włoch od pierwszego właściciela z fabrycznym gazem BRC. Wszystko ładnie pięknie mało pali mocy ma dość sporo, na wolnych obrotach pięknie wchodzi na obroty i wracają one do normy jak na benzynie ale... Podczas jazdy gdy dodaje gazu i chce zmienić bieg, obroty zostają na chwilę i pomału opadają przez co często szarpie mi autem... Gdy jadę np na 4 biegu dodam gazu i puszczę na chwilę gaz żeby jechał na wolnych, po wciśnięciu sprzęgła spadają normalnie... :/ Na benzynie jest wszystko porządku.

Byłem już u kilku magików na komputerze idealnie podobno ... Wymieniłem wszystkie przewody bo były stare, zregenerowalem reduktor wymieniłem czujnik temperatury na nim, przepustnica czyszczona, silnik krokowy wymieniony , nawet przewody od wtrysków zmieniłem. Ktoś ma jakiś pomysł co to może być ? Jest szansa że to wina mapsensora ? Instalacja to BRC Sequent 24 II Gen.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Evanda”