Zbiorniczek podcisnienia

Stuka, puka, kapie, cieknie...
ODPOWIEDZ
mario19999
Obserwatorek
Imię: mariusz
Chevi: Captiva2.0 150KM2006
Kontakt:

Zbiorniczek podcisnienia

Post autor: mario19999 » 1 lis 2018, o 12:02

Witam pojawił się u mnie problem z egr , a dokładnie wywalało mi błąd ,dałem przeczyścić egr ,nic nie pomogło , następny etap to sprawdzenie podciśnienia i tu wyszedł problem , w tym układzie jest zbiorniczek ( taki plastikowy walec ) który chyba odpowiada za brak wahań podciśnienia , tak mi to tłumaczył mechanior i on był zatkany tzn. podciśnienie do zbiorniczka wchodziło ale już nie wypuszczał dalej na zawór , wiec podpiął mi bezpośrednio i wszystko wróciło do normy i wszystko jest ok ale moje pytanie do was czy tak można jeździć ,w końcu jakiś inżynier po coś to tam umieścił, może ktoś miał już z tym do czynienia .

zyla
Obserwatorek
Imię: Marcin
Chevi: Captiva
Kontakt:

Re: Zbiorniczek podcisnienia

Post autor: zyla » 6 lis 2018, o 19:34

I jak jeździsz tak dalej ?
Mam problem z "brzęczącym" EGR. Wymieniłem już EGR na nowy, zaworek który steruje EGR też na nowy i dalej brzęczy.
Zastanawiam się czy to nie wina tego zbiorniczka podciśnienia, może podpiąć układ bez tego zbiorniczka tak jak u Ciebie ?

mario19999
Obserwatorek
Imię: mariusz
Chevi: Captiva2.0 150KM2006
Kontakt:

Post autor: mario19999 » 8 lis 2018, o 07:27

Nie miałem takiego problemu , ale jeżdżę tak dalej i jak na razie wszystko wydaje się być ok ,zawsze możesz spróbować podłączyć jak u mnie ,może się poprawi, ja mam nadzieje ze jeżdżąc z tak podłączonym egr nic się nie uszkodzi .

lukaszglinek
Obserwatorek
Imię: lukasz
Chevi: Chevrolet Captiva
Kontakt:

Post autor: lukaszglinek » 9 lis 2018, o 10:02

Moim zdaniem nie ma się o co martwić:)
pozdrawiam
;>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Captiva Mechanika”